YARDIMCI ÜRÜNLER

Detayların çok önemli olduğu akustik uygulamalarda, yapılan çalışmanın başarıya ulaşmasında küçük detaylarda önemli rol oynamaktadır. Bu grupta yer alan ürünler, uygulama kolaylığına ve iyileştirme performansının maksimize edilmesine katkıda bulunurlar.

Pyrocoustic Yangın Durdurucu Akustik Mastik
Procoustic akustik mastik 5 saat yangın dayanım sertifikasına sahiptir. Alevin, zehirli gazların ve sesin geçişini engelleyen bir katman oluşturarak fonksiyonunu yerine getirir. Elastik özelliğini kullanı ömrü boyunca koruyabilen bu katman, tek bileşenli olmakla beraber neme ve küflenmeye karşı dayanıklıdır. 
Pyrocousric Akustik Mastik, IMO EM 9001 ile üretilmistir. EN 1366-4 ve BS 476 Part 20 standartlarına ve Certifire No CF 724’e göre 5 saat yangın dayanım sertifikasına sahiptir.
Detaylar

 

 WB Akustik Derz Dolgu
WB Akustik Derz Dolgu iç ve dış mekanlarda kullanıma uygun tek bileşenli akrilikten oluşmaktadır. Max. %15 çalışmaya uygundur. Esnekliğini koruyabilen WB Akustik Derz Dolgu'nun beyaz olan rengi, istenen renge boyanabilmektedir. 
Detaylar

 

 

 WB Tutkal
WB tutkal PhoneStar ses yalıtım plakalarının birbiriyle tutturulmasının yanı sıra, ahşap yüzeyler üzerine de yapıştırılmasına yardımcı olan güçlü bir tutkaldır. Sarfiyat ve kullanım detayları için ekibimizden yardım alabilirsiniz.
Detaylar

 

 

WB Kraft Bant
WB Kraft Bant PhoneStar ses yalıtım plakalarının kesilen köşelerini ve derzleri yapıştırmak için geliştirilmiş yüksek mukavemetli bantdır. Plakanın kesilen köşelerine ve derzlere uygulanan bu bant, yapıştığında zamanla bırakma yapmayacağından, uygulama için son derece önemlidir.
Detaylar

 

WB Akustik Dübel
WB Akustik dübeller, PhoneStar ses yalıtım plakalarının ses köprüsü oluşturmadan monte edilebilmesi için güvenle kullanılabilmektedir. 
Detaylar