KAPLAMA ALTI ÜRÜNLER

Parke veya seramik gibi kaplamaların altında darbe sesine karşı kullanılmak üzere PhoneStar TRI ses yalıtım plakaları veya Regupol serisinin bazı ürünleri tercih edilebilmektedir. İhtiyaç duyulan performansa ve kullanım alanına göre seçim yaoılabilir.

Regupol K225 - Parke/Seramik
Regupol K225, parke veya seramik altında darbe sesine karşı kullanabileceğiniz 3, 4, 5 ve 6 mm kalınlığa sahip mantar-kauçuk karışımından elde edilen şiltedir. BSW tesislerinde üretilen bu yalıtım malzmesesi hem ekonomik, hem de son derece kolay uygulanabilir niteliktedir. Bu yüzden restrasyon gibi iyileştirme çalışmalarında da rahatlıkla tercih edilebilir.

 

 

Detaylar

Regupol 4515 - Parke/Seramik
Regupol 4515, parke veya seramik altında darbe sesine karşı kullanabileceğiniz 3, 4, 5 ve 6 mm kalınlığa sahip mantar-kauçuk karışımından elde edilen şiltedir. BSW tesislerinde üretilen bu yalıtım malzmesesi hem ekonomik, hem de son derece kolay uygulanabilir niteliktedir. Bu yüzden restrasyon gibi iyileştirme çalışmalarında da rahatlıkla tercih edilebilir.
Islak hacimlerde bile rahatlıkla kullanılabilecek az sayıdaki ürün arasında yer almaktadır.
Detaylar

PhoneStar TRI Ses Yalıtım Plakası (18 kg/m2)
PhoneStar TRI sadece 15 mm kalınlığında olan ve uygulama kolaylığı ile birlikte yüksek performans sağlayan üstün özellikli ses yalıtım plakasıdır. Sadece 15 mm kalınlığındaki bir PhoneStar ses yalıtım plakasının ses yalıtım performansı, 260 mm kalınlığındaki bir gazbeton tuğlaya eşdeğerdir.

 

 

Detaylar