Akustik Kapı

Yalıtım uygulamalarının olmazsa olmazı akustik kapılardır. Normal şartlarda uygulamadaki en zayıf noktalardan birisi olarak kabul edilen kapılarda da ürün seçimi çok önemlidir. Kapınızın yalıtım performansı, uygulamanızın başarısını doğrudan etkileyeceğinden, çok sayıdaki modelimizden size en uygun ürünü seçmek kalır.

Akustik Kapı 51 dB [RS3]

Akustik Kapı RS3

Akustik kapılar, ses yalıtım gereksiniminin olduğu tüm mahallerde kritik öneme sahiptirler. RS3 model akustik kapılarımızda, tıpkı diğer ürünlerimiz gibi uzun yıllar kullanabileceğiniz şekilde çelikten imal edilmiş yüksek performanslı ürünlerimizin başında gelmektedir. RS3 modelimizin  uzun ömürlü olmasının yanı sıra, performansı akredite laboratuvarlardan alınmış ölçüm raporları ile tescillenmiştir.
İç detayı kütlesi yüksek ses geçişini engelleyen katmanlardan oluşan RS3 modelimizin kapı fitilleri, ses geçişini en düşük düzeyde tutabilmek adına çift kademelidir. Kilit mekanizmasında, hava geçişini tamamen engellemek adına içeriden basınçlı kapan kilit sistemi kullanılmaktadır.
Toplam kalınlığın 83 mm olduğu bu modelin kaplamasında 1,5 mm saç kaplama kullanılmaktadır. 
Tüm modellerimizde olduğu gibi, RS3 model kapılarımızda astarı yapılmış olarak sevk edilmektedir. Isı iletkenlik katsayısı 1,89 W/m²K olarak tespit edilmiştir.
Detaylar

Akustik Kapı 54 dB [RS10]

Akustik Kapı RS10

RS serisi akustik kapılar, tüm gereksinimleri karşılayacak şekilde tasarlanmış yüksek performanslı ve sağlam modellerin başında gelmektedir.
91 mm kalınlığındaki bu kapı modelimizin dışı 1,5 mm saç ile kaplıdır. İç detayı kütlesi yüksek, ses geçişini engelleyen katmanlardan oluşan RS10 modelimizin kapı fitilleri, ses geçişini en düşük seviyede tutabilmek adına 3 kademeli olarak tasarlanmıştır. Kilit mekanizması ise hava szıdırmazlığının tam olarak sağlanabilmesi için içeriden basınçlıdır.
Tüm diğer modellerimizde de olduğu gibi, RS10 model kapılarımız da astarı yapılmış olarak sevk edilmektedir.
Detaylar
 

 

Akustik Kapı 38/47 dB [RS6]

Akustik Kapı RS6

RS6 akustik kapılar İspanya’da tüm akustik yalıtım ihtiyaçlarını sağlamak üzere geliştirilmekte ve üretilmektedir. Ürünlerimizin tamamı akredite laboratuvarlardan alınmış ölçüm raporlarına ve kalite belgelerine sahiptir. Uzun yıllar herhangi bir performans kaybının meydana gelmeyeceği sağlamlıkta üretilen modellerimizin tamamında Acustica Integral firmasının üretim kalitesini görebilirsiniz.
İç detayı kütlesi yüksek ses geçişini engelleyen katmanlardan oluşan R6 modelimizin kapı fitilleri, ses geçişini en düşük düzeyde tutabilmek adına çift kademelidir. Kullanım kolaylığı açısından RS6 model kapılarımızda eşik kullanılmamaktadır. Kilit mekanizmasında, hava geçişini tamamen engellemek adına içeriden basınçlı kapan kilit sistemi kullanılmaktadır.
RS6 modellerimizin kaplamasında 1,2 mm saç kaplama kullanılmaktadır. Tüm modellerimizde olduğu gibi, RS6 model kapılarımızda astarı yapılmış olarak sevk edilmektedir. Isı iletkenlik katsayısı 1,93 W/m²K olarak tespit edilmiştir.
Detaylar

 

Akustik Kapı 46 dB [RS5]

Akustik Kapı RS5

RS5 model akustik kapılarımızda, tıpkı diğer ürünlerimiz gibi uzun yıllar kullanabileceğiniz şekilde çelikten imal edilmiş yüksek performanslı ürünlerimizden bir tanesidir. RS5 modelimizin uzun ömürlü olmasının yanı sıra, performansı akredite laboratuvarlardan alınmış ölçüm raporları ile tescillenmiştir.
69 mm kalınlığındaki bu kapı modelimizin kaplamasında 1,5 mm saç kullanılmaktadır. İç detayı kütlesi yüksek ses geçişini engelleyen katmanlardan oluşan RS5 modelimizin kapı fitilleri, ses geçişini en düşük düzeyde tutabilmek adına çift kademelidir. Kilit mekanizmasında, hava geçişini tamamen engellemek adına içeriden basınçlı kapan kilit sistemi kullanılmaktadır. Tüm modellerimizde olduğu gibi, RS5 model kapılarımızda astarı yapılmış olarak sevk edilmektedir. Isı iletkenlik katsayısı 1,93 W/m²K olarak tespit edilmiştir.
Detaylar
 

Akustik Kapı 46 dB [RS5F] 

Akustik Kapı RS5F

RS5F model akustik kapılarımızda, tıpkı diğer ürünlerimiz gibi Acustica Integral tarafından uzun yıllar kullanabileceğiniz şekilde çelikten imal edilmiş yüksek performanslı ürünlerimizden bir tanesidir. RS5F modelimizin uzun ömürlü olmasının yanı sıra, performansı akredite laboratuvarlardan alınmış ölçüm raporları ile tescillenmiştir.
67 mm kalınlığındaki (Çift kanatlı talep edilirse kalınlık 77 mm) bu kapı modelimizin kaplamasında 1,5 mm saç kullanılmaktadır. İç detayı kütlesi yüksek ses geçişini engelleyen katmanlardan oluşan RS5F modelimizin kapı fitilleri, ses geçişini en düşük düzeyde tutabilmek adına özel kauçuk köpüğünden imal edilmektedir, ayrıca yangın güvenliğinin sağlanabilmesi adına, ısının artmasıyla fitiller duman geçişini engelleyebilmek adına kendiliğinden şişebilmektedir. Aynı şekilde hava geçişini tamamen engellemek adına içeriden basınçlı kapan kilit sistemi kullanılmaktadır. Tüm modellerimizde olduğu gibi, RS5F model kapılarımızda astarı yapılmış olarak sevk edilmektedir. Isı iletkenlik katsayısı 1,84 W/m²K olarak tespit edilmiştir.
Detaylar
 

Akustik Kapı 42 dB [RS4]

Akustik Kapı RS4

RS4 akustik kapılar İspanya’da tüm akustik yalıtım ihtiyaçlarını sağlamak üzere geliştirilmekte ve üretilmektedir. Ürünlerimizin tamamı akredite laboratuvarlardan alınmış ölçüm raporlarına ve kalite belgelerine sahiptir. Uzun yıllar herhangi bir performans kaybının meydana gelmeyeceği sağlamlıkta üretilen modellerimizin tamamında Acustica Integral firmasının üretim kalitesini görebilirsiniz.
İç detayı kütlesi yüksek ses geçişini engelleyen katmanlardan oluşan R4 modelimizin kapı fitilleri, ses geçişini en düşük düzeyde tutabilmek adına çift kademelidir. Kullanım kolaylığı açısından RS4 model kapılarımızda eşik kullanılmamaktadır. Kilit mekanizmasında, hava geçişini tamamen engellemek adına içeriden basınçlı kapan kilit sistemi kullanılmaktadır.
Detaylar