AKUSTİK ASKILAR

Titreşim ve düşük frekanslı seslerin meydana geldiği ortamlarda, gürültünün yapının tamamına titreşim vasıtasıyla yayılmaması için kullanılan küçük ve önemli detayların başında gelmektedir. Kullanım alanı ve taşıma kapasitesine göre farklılık gösterebilirler.

Tavan Tipi 4360 Akustik Askı
Tavan tipi 4360 akustik askılarımızın 350N ve 550N taşıma kapasitesine sahip olan iki modeli mevcuttur.
Detaylar

 

 

 

 

Tavan Tipi Regufoam T Akustik Askı
Regufoam T serisi tavan tipi askılarda sönümleyici olarak poliürethan bazlı Regufoam kullanılarak yüksek performans elde edilebilmektedir. Yüklere göre çok sayıda model seçeneği mevcuttur.
Detaylar

 

Tavan Tipi Hibrido 60 MDS Akustik Askı
Tavan Tipi Hibrido 60 MDS Akustik Askı modellerimizde elastomer ve yay kombine edilerek en üst performansa ulaşılması amaçlanmıştır. Uygulaması aşağıdaki adımlarda da görüleceği üzere son derece kolaydır.
Detaylar

 

 

 

 

 

Regufoam DT Duvar Tipi Akustik Askı
Regufoam DT Duvar Tipi Akustik Askılarda askılarda sönümleyici olarak poliürethan bazlı Regufoam kullanılarak yüksek performans elde edilebilmektedir. Yüklere göre çok sayıda model seçeneği mevcuttur.
Detaylar

 

Duvar Tipi 3802 Akustik Askı
Duvar Tipi 3802 Akustik Askı modellerimiz ekonominin yanında uygulama kolaylığı ve performans özellikleri ile öne çıkan modellerimiz arasındadır.
Detaylar

 

 

Duvar Tipi FTD Omega Akustik Askı
Duvar Tipi FTD Omega Akustik Askı modellerimiz alan kaybını engellemek üzere geliştirilmiştir. Uygulaması en basit modeller arasında yer alan Duvar FTD Omega serisi kullanım alanına göre farklı tasarımlarla kullanıma sunulabilmektedir.
Detaylar

 

 

Zemin için TAV 500 Akustik Sabitleme Elemanı
Zemin için TAV 500 akustik sabitleme elemanı, kuru yapı sistemlerinin zemine bir ses köprüsü oluşturmadan sabitlenebilmesi için kullanılmaktadır.
Detaylar

 

 

 

 

 

Şaft Tipi Akustik Askılar
Havalandırma kanallarının taşıdığı titreşimlerin konstrüksyona yayılmasını engellemek için geliştirilmiş olan taşıyıcı akustik askı elemanlarıdır. Uygulama adımları aşağıda belirtilmiştir.
Detaylar

 

 

 

Hava Kanalları için Hibrit Akustik Askılar
Hava kanallarında meydana gelen titreşimlerin sönümlenebilmesi ve yalıtılabilmesi için kullanılan çok yüksek performanslı ürünlerdir. Taşıma kapasitesine göre farklı modellerimiz mevcuttur. Örnek uygulamalar için aşağıdaki resimlere bakabilirsiniz.
Detaylar

 

 

 

Fancoil FANC/TAC Akustik Askı Elemanları
Fancoil akustik askı elemanları, oluşan titreşimlerin konstrüksiyona transferini engellemek üzere geliştirilmiş, uygulaması kolay taşıyıcı elemanlardır. Taşıma kapasitesine göre farklı modellerimiz mevcuttır.
Detaylar